• sproztoka5

   

   

  "Bądź sobą - szukaj własnej drogi..." 


  Janusz Korczak

   

 • sproztoka2

   

   

  "Bądź sobą - szukaj własnej drogi..." 


  Janusz Korczak

   

 • sproztoka3

   

   

  "Bądź sobą - szukaj własnej drogi..." 


  Janusz Korczak

   

 • sproztoka1

   

   

  "Bądź sobą - szukaj własnej drogi..." 


  Janusz Korczak

   

Smaller Default Larger

Osiągnięcia uczniów

 

Dnia 24 kwietnia w Szkole Podstawowej w Rożnowie odbył się Gminny Konkurs Piosenki Niemieckiej. Swój talent muzyczny i estradowy zaprezentował uczeń klasy VII, Przemek Cetnarowski. Za wykonanie piosenki „Meine Stärke” otrzymał III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  

Dnia 27 kwietnia w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem odbył się VII Międzygminny Konkurs Języka Niemieckiego. Reprezentantem naszej szkoły był uczeń klasy VII, Karol Michalik.  Karol włożył ogrom pracy w przygotowanie się do konkursu i mimo, że nie został laureatem należą mu się wyrazy uznania. Serdecznie gratulujemy!!!

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Międzynarodowy sukces Gabrysi Ciepieli !!!!

 

            Uczennica naszej szkoły Gabriela Ciepiela z klasy 7 otrzymała wyróżnienie w kategorii rysunek 13 – 15 lat w XXV edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach” 2017/ 2018. Konkurs jest organizowany pod patronem Śląskiego i Małopolskiego Kuratora Oświaty. Opiekę nad uczennicą sprawowała nauczycielka geografii mgr Monika Mleczko.

 

GRATULUJEMY !!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Finaliści konkursu „Mój Region – Moja Duma, Moje miasto – Moja Duma”

11 kwietnia 2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Roztoce Brzezinach wzięli udział w finale Wojewódzkiego Konkursu Historycznego  „Mój Region – Moja, Duma – Moje Miasto – Moja Duma”, który odbył się w Instytucie Ekonomicznym PWSZ w Nowym Sączu.

 Naszą Szkołę reprezentowali: Gabriela Ciepiela (kl. VII), Łukasz Łukasik (kl. VI), Kacper Matura (kl. VII), Natalia Pabiś (kl. VII), Kamila Tobiasz (kl. VII) i Wiktoria Wrona (kl. VI).

 Konkurs sprawdzał wiedzę o historii Nowego Sącza i regionu w teście pisemnym oraz podczas egzaminu ustnego. Konkurs był trzyetapowy. Jego uczestnicy przechodzili etap szkolny  (w  formie  testu  pisemnego), etap  międzyszkolny (uczestnicy przygotowywali pracę na wybrany temat oraz w pisali test) oraz finał, który przeprowadzany był w formie pisemnej i ustnej.

  Organizatorami konkursu byli: Społeczno–Kulturalne Towarzystwo „Sądeczanin” oraz ZSO nr 1 im. Jana Długosza w Nowym Sączu. Patronat honorowy sprawował Małopolski Kurator Oświaty.