• sproztoka5

   

   

  "Bądź sobą - szukaj własnej drogi..." 


  Janusz Korczak

   

 • sproztoka2

   

   

  "Bądź sobą - szukaj własnej drogi..." 


  Janusz Korczak

   

 • sproztoka3

   

   

  "Bądź sobą - szukaj własnej drogi..." 


  Janusz Korczak

   

 • sproztoka1

   

   

  "Bądź sobą - szukaj własnej drogi..." 


  Janusz Korczak

   

Smaller Default Larger

Konkurs historyczny

16 czerwca 2021 roku uczeń naszej szkoły, Maksymilian Kawa pisał ostatni etap Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Mój Region – Moja Duma, Moje Miasto – Moja Duma”. Z radością informujemy, iż został jego laureatem. Rozdanie dyplomów odbyło się dnia 18 czerwca 2021 r. w Fundacji Sądeckiej. Serdecznie gratulujemy Maksowi wyróżnienia i wytrwałej pracy. Pani Józefie Piękoś dziękujemy za poświęcenie czasu i przygotowanie ucznia naszej szkoły do tego konkursu. Życzymy dalszych sukcesów.

 

Galeria zdjęć

Podziękowanie

Podziękowanie dla Rodziców

       

        Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Roztoce Brzezinach pragną wyrazić podziękowanie wszystkim Rodzicom za zaangażowanie w realizację zdalnego nauczania, z którym przyszło nam się wszystkim zmierzyć również w tym roku szkolnym 2020/21.

        Dziękujemy, że w tych trudnych okresach byli Państwo blisko swoich dzieci, motywując ich do pracy i wspierając w nauce na "odległość".

        Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, zrozumienie i wzajemną życzliwość, doceniamy Wasz wysiłek i pomoc w realizacji podstawy programowej.

        Również Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy za współpracę, wsparcie w realizacji organizowanych konkursów i zadań statutowych szkoły.

       Życzymy wszystkich radosnych i słonecznych wakacji oraz udanego wypoczynku a we wrześniu powrotu do "normalności".

 

Dyrektor Szkoły

mgr Barbara Woźniak

 


Szczepienia dzieci - komunikat MEN

Szanowni Państwo,

od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych.

Po zakończeniu wakacji szczepienia przeciw COVID-19 będą mogły być realizowane w trybie mobilnym na terenie placówek oświatowych. Będą je wykonywały podmioty lecznicze prowadzące stacjonarne punkty szczepień. Szczepienia będą realizowane według ustalonego harmonogramu, który obejmie także działania informacyjne w szkołach i placówkach. Dodatkowo Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia przygotowało rekomendacje dotyczące przygotowania się ucznia do szczepienia.

W załączeniu przekazujemy komunikat MEiN dotyczący szczepień uczniów w wieku 12-18 lat oraz dodatkowe materiały informacyjne. 

Działania informacyjne dotyczące szczepień w szkołach i placówkach będziemy kontynuować w kolejnych tygodniach.   

Z wyrazami szacunku

Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy MEiN 

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – rekomendacje dla rodziców – plakat

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – informacje dla szkół i placówek – plakat

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – informacje dla szkół i placówek – komunikat MEiN