• sproztoka5

   

   

  "Bądź sobą - szukaj własnej drogi..." 


  Janusz Korczak

   

 • sproztoka2

   

   

  "Bądź sobą - szukaj własnej drogi..." 


  Janusz Korczak

   

 • sproztoka3

   

   

  "Bądź sobą - szukaj własnej drogi..." 


  Janusz Korczak

   

 • sproztoka1

   

   

  "Bądź sobą - szukaj własnej drogi..." 


  Janusz Korczak

   

Smaller Default Larger

Święto Szkoły

Warto było?

          Tak, warto było włożyć sporo wysiłku, by ten szczególny dzień dla naszej szkoły był wyjątkowy! A wyjątkowość związana była z X–leciem nadania imienia szkole Janusza Korczaka w Roztoce Brzezinach. Uroczystość połączona została  ze Świętem Rodziny, by podkreślić jej rolę w życiu dziecka, które "nie stanie się człowiekiem, ale już nim jest" - jak mówił nasz patron.

            Stało się już tradycją, że program artystyczny przygotowywany przez społeczność szkolną (pod opieką pań:    mgr Haliny Bodziony, mgr Ewy Prusak i mgr Lucyny Szarek) był na wysokim poziomie, co docenili nasi Goście w osobach m.in.: Kuratora  Oświaty w Nowym Sączu – pana Stanisława Szudka, Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem – pana Józefa Tobiasza, lekarza rodzinnego – pana Aleksandra Więcka.

          Z okazji jubileuszu zostały wręczone Medale  Korczakowskie przyznawane  przez Kapitułę szkolną za szczególne osiągnięcia związane z nauką, pracą społeczną na rzecz szkoły oraz zaangażowanie w propagowanie idei Korczakowskich.

        Cieszymy się, że Rodzice również wspierali Grono Pedagogiczne w przygotowaniu całej imprezy, a nasi uczniowie pokazali jak wspaniałe posiadają talenty i możliwości. Tak, warto było poświęcić czas Dzieciom, Rodzicom i wszystkim Uczestnikom uroczystości, by  dostrzec uśmiech na Ich twarzach

                                                                  o czym z przekonaniem stwierdza sak-e