• sproztoka5

   

   

  "Bądź sobą - szukaj własnej drogi..." 


  Janusz Korczak

   

 • sproztoka2

   

   

  "Bądź sobą - szukaj własnej drogi..." 


  Janusz Korczak

   

 • sproztoka3

   

   

  "Bądź sobą - szukaj własnej drogi..." 


  Janusz Korczak

   

 • sproztoka1

   

   

  "Bądź sobą - szukaj własnej drogi..." 


  Janusz Korczak

   

Smaller Default Larger

Komunikat

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie oraz Przedszkolaki!

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 13.12.2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r.  nauka będzie odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

W związku z tym od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r.  w naszej szkole również nauka w klasach I - VIII będzie prowadzona na odległość czyli przez tzw. zdalne nauczanie.

Oddział przedszkolny uczy się stacjonarnie w szkole wg planu zajęć /godziny przyjazdu i odjazdu busa dla oddziału przedszkolnego wg rozkładu.

Głównym kanałem komunikacji będzie dziennik elektroniczny, natomiast inne formy łączenia z uczniami przekażą wychowawcy i nauczyciele uczący poszczególnych przedmiotów.

Ponadto wychowawcy prześlą każdemu uczniowi zmodyfikowany plan zajęć tygodniowych na okres od 20.12.2021 r. do 9.01.2022 r.

Prosimy aby kontakty telefoniczne w czasie nauki zdalnej z nauczycielem poszczególnych przedmiotów lub edukacji odbywały się w czasie zajęć podanych w planie.

Formy, sposoby oceniania i dokumentowania prac z poszczególnych przedmiotów wg Statutu szkoły.

Bardzo prosimy aby przed rozpoczęciem pracy na komputerze sprawdzić czy w komputerze zainstalowany jest program antywirusowy i przeskanować komputer. 

Prosimy również o sprawdzanie strony internetowej szkoły gdyż tutaj też będą ukazywać się wszelkie informacje dotyczące pracy szkoły.

prosimy o wyrozumiałość i rzetelne podejście do tej formy nauczania