• sproztoka5

• sproztoka3

• sproztoka1

Podsumowanie Śliwkowe Szkoły / Dzień Matki

Podsumowanie projektu "W staropolskiej chacie Jasia Fasolę i Śliwkę spotkacie"

Na podsumowanie projektu wybraliśmy dzień 26 maja 2015 r.

Oczywiście nie przypadkowo wybraliśmy ten dzień bo to przecież Dzień Matki. Mamy miały możliwość w tym dniu obejrzeć występy swoich pociech, czyli poznać efekty warsztatów teatralnych oraz konkursu piosenki.

Również w tym dniu odbyła się degustacja potraw, które zostały przygotowane w ramach warsztatów kulinarnych. Menu było niezwykle bogate, dominowała "Śliwka" i "Jaś w roli głównej".

W spotkaniu uczestniczyli też zaproszeni goście: pan Józef Tobiasz - Wójt Gminy Gródek n/D, pan Jan Winiarski - radny Gminy Gródek n/D i sołtys wsi Roztoka Brzeziny, a także przedstawiciel Stowarzyszenia "Na Śliwkowym Szlaku", pracownicy gminy zajmujący się projektami unijnymi  w naszej gminie.

Pani Renata Rybska w imieniu Prezesa Stowarzyszenia "Na Śliwkowym Szlaku" wręczyła na ręce pani dyrektor szkoły mgr Barbary Woźniak kolejny certyfikat "Śliwkowe Szkoły".

Zarówno goście jak i zgromadzone bardzo licznie mamy naszych uczniów gratulowali wspaniałej imprezy. Wszyscy bardzo dobrze się bawili a potrawy znikały ze stołu co świadczyło o tym, iż wszystkim smakowały.