• sproztoka5

• sproztoka3

• sproztoka1

Piknik Rodzinny

Z inicjatywy Rodziców, Rady Pedagogicznej oraz młodzieży naszej Szkoły 2 czerwca 2018 r. odbył się Piknik Rodzinny, którego celem było:

• zintegrowanie Rodzin oraz lokalnego środowiska,
  • zachęcanie do spędzania wolnego czasu w gronie rodzinnym bez nałogów,
  • zwrócenie uwagi na wartości przekazywane z pokolenia na pokolenie w duchu wartości chrześcijańskich preferowanych w naszej placówce,
  • zaprezentowanie sposobów wykorzystania wolnego czasu w rodzinach wielopokoleniowych,
  • poznanie dziedzictwa kulturalnego na terenie naszej gminy.

W programie naszego Pikniku zaproponowaliśmy gościom  m.in. przedstawienie pt. „W tajemniczym ogrodzie wszystko zdarzyć się może…”, rodzinne konkursy sportowe, występy zespołów regionalnych, zabawy sportowe, ...

Przygotowaliśmy również loterię fantową, galerię prac naszych uczniów, absolwentów, wytwory rękodzielnicze poddane licytacji, której celem było zasilenie funduszy na wsparcie wyjazdów i wycieczek klasowych.

Oprawę muzyczną zapewniła orkiestra prowadzące muzyczne zabawy dla starszych i maluchów.